List of latest routes (66 routes):
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Topi Syrjäläinen (7) Helsingin Suunnistajat 1
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Matti Hietanen (7) Kalevan Rasti 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Pyry Pikkarainen (4) Lahden Suunnistajat -37 2
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Aino Rinta-Koski (6) Vaasan Suunnistajat 2
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Joonas Paananen (4) Turun Suunnistajat 3
[
3
] [
Route
] [
Animation
] GPS Ella Siironen (3) Kokkolan Suunnistajat 1
[
2
] [
Route
] [
Animation
] Jonna Hakala (2) IF Femman 1
[
6
] [
Route
] [
Animation
] GPS Julia Torrkulla (6) IF Femman 1
[
7
] [
Route
] [
Animation
] GPS Tommi Hakuli (7) SK Uusi 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Vertti Laitinen (4) Koovee 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Anni Lumiainen (3) MS Parma 3
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Matti Kallio (4) SK Uusi 1
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Maija Tiittanen (6) Ulvilan Ura 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] GPS Mette Palokangas (4) Alatornion Pirkat 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] GPS Mette Palokangas (4) Alatornion Pirkat 1
[
7
] [
Route
] [
Animation
] GPS Fabian af Hällström (7) OK77 3
[
2
] [
Route
] [
Animation
] Jaakko Takala (2) Tampereen Pyrintö 6
[
2
] [
Route
] [
Animation
] Tuomas Rokka (2) SK Pohjantähti 2
[
7
] [
Route
] [
Animation
] GPS Lauri Pähn (7) OK Vöru 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Rafaela von Frenckell (1) OK77 3
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Erik Kesti (1) Rastikarhut 2
[
7
] [
Route
] [
Animation
] GPS Niko Vaenerberg (7) Mäntsälän Urheilijat 1
[
5
] [
Route
] [
Animation
] Maria Määttänen (5) Espoon Suunta 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Lasse Laakso (1) Suunta Jyväskylä 1
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Venla Taulavuori (6) Alatornion Pirkat 1
[
5
] [
Route
] [
Animation
] Anastassia Eltsova (5) Northern Wind 1
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Jonne Pitkänen (7) Tampereen Pyrintö 6
[
1
] [
Route
] [
Animation
] GPS Frans Seppälä (1) Lauttakylän Luja 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] GPS Topias Kemppi (4) Rajamäen Rykmentti 1
[
2
] [
Route
] [
Animation
] GPS Teemu Kerkola (2) Suomusjärven Sisu 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Oona Luoma (1) Ulvilan Ura 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] GPS Vilppu Viinikainen (1) Espoon Suunta 2
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Julia Hirvonen (4) Kyrös-Rasti 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Elias Tikkanen (4) Espoon Suunta 6
[
7
] [
Route
] [
Animation
] GPS Nico Kerkola (7) Suomusjärven Sisu 1
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Aleksi Ilmonen (7) Jämsän Retki-Veikot 1
[
2
] [
Route
] [
Animation
] Antton Sankelo (2) Lapuan Virkiä 1
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Salla Pitkänen (6) Tampereen Pyrintö 2
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Antton Koivisto (1) SK Uusi 2
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Oskari Nummelin (7) Turun Suunnistajat 3
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Lauri Vähä-Savo (7) Ulvilan Ura 1
[
2
] [
Route
] [
Animation
] Oona Paloheimo (2) Espoon Suunta 5
[
2
] [
Route
] [
Animation
] GPS Ilari Laakso (2) Rajamäen Rykmentti 2
[
7
] [
Route
] [
Animation
] Atte Nokka (7) Rasti 88 1
[
2
] [
Route
] [
Animation
] GPS Ilari Laakso (2) Rajamäen Rykmentti 2
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Riku Andersson (4) MS Parma/Koovee (Y) 4
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Iivari Willman (4) Rastikarhut 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Riku Andersson (4) MS Parma/Koovee (Y) 4
[
5
] [
Route
] [
Animation
] GPS Henna Rantala (5) Turun Suunnistajat 4
[
4
] [
Route
] [
Animation
] GPS Otso Tukiainen (4) Tampereen Pyrintö 5
[
2
] [
Route
] [
Animation
] GPS Jyri Tukiainen (2) Hiidenkiertäjät/Tampereen Pyrintö (Y) 2
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Hilla Pitkänen (6) Jämsän Retki-Veikot 1
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Vili Olkkonen (4) Kangasala SK (Y) 3
[
4
] [
Route
] [
Animation
] Jesse Metsälä (4) Raja-Karjalan Suunnistajat 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Veera Olkkonen (3) Kangasala SK (Y) 3
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Akseli Julkunen (1) Lounais-Hämeen Rasti 1
[
] [
Route
] [
Animation
] Mikael Järvinen (4) Keuruun Kisailijat 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] GPS Aino Syväluoma (3) Turun Suunnistajat 3
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Iida-Liisa Kuokka (3) Sonkajärven Pahka 1
[
6
] [
Route
] [
Animation
] Iiris Taubert (6) Koovee 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Roosa Simola (3) Koovee 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] Eemil Koskinen (1) Rasti-Nokia 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Anni Taulavuori (3) Alatornion Pirkat 1
[
3
] [
Route
] [
Animation
] Anni Taulavuori (3) Alatornion Pirkat 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] GPS Lars Vicari (1) Navi 1
[
1
] [
Route
] [
Animation
] GPS Topias Helminen (1) Jämsän Retki-Veikot 1